datum místo
typ výstavy
rozhodčí třída jméno psa ocenění
26.1.
2008
Trenčín
mezinárodní
Tibor Havelka
(SK)
šampionů IntCh Oliver Twist Z Ďáblovy studánky V1, CAC - splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský Grand Šampion
9.2.
2008
Brno
mezinárodní
R. Wagner
(LU)
šampionů IntCh Oliver Twist Z Ďáblovy studánky V3
8.3.
2008
Kišiněv
mezinárodní
Dr. Milivoje Urosevic
(Serbia)
šampionů IntCh Oliver Twist Z Ďáblovy studánky V1, CAC, CACIB, BOB - splněny podmínky pro udělení titulu INTERŠAMPION
8.3.
2008
Kišiněv
mezinárodní
Dr. Milivoje Urosevic
(Serbia)
mladých IntCh Elegance Fort Fox V1, CAJC
8.3.
2008
Kišiněv
národní
Denis Kuzelj
(Slovenija)
šampionů IntCh Oliver Twist Z Ďáblovy studánky V1, CAC
8.3.
2008
Kišiněv
národní
Denis Kuzelj
(Slovenija)
mladých IntCh Elegance Fort Fox V1, CAJC, BOB
9.3.
2008
Kišiněv
mezinárodní
Anatoli Zhuk
(Respublic Belorus)
šampionů IntCh Oliver Twist Z Ďáblovy studánky V1, CAC, CACIB, BOB - splněny podmínky pro udělení titulu Šampion Moldavie
9.3.
2008
Kišiněv
mezinárodní
Anatoli Zhuk
(Respublic Belorus)
mladých IntCh Elegance Fort Fox V1, CAJC - splněny podmínky pro udělení titulu Mladých šampion Moldavie
22.3.
2008
Praha
mezinárodní
MVDr. V. Fiala
(CZ)
šampionů IntCh Oliver Twist Z Ďáblovy studánky V1, CAC
5.4.
2008
Brno
klubová
MVDr. Eva Fialová
(CZ)
  IntCh Elegance Fort Fox V4
17.5.
2008
Tbilisi
mezinárodní
Igor Selimovič
(Croatia)
šampionů IntCh Oliver Twist Z Ďáblovy studánky V1, CAC, CACIB - splněny podmínky pro udělení titulů: šampion Gruzie, šampion Azerbajdžánu
splněny podmínyk pro udělení titulu Kavkazský vítěz
17.5.
2008
Tliblisi
mezinárodní
Igor Selimovič
(Croatia)
mladých IntCh Elegance Fort Fox V1, CAJC - splněny podmínky pro udělení titulů: Mladých šampion Gruzie, Mladých šampion Azerbajdžánu
splněny podmínky pro udělení titulu Mladých - Kavkazský vítěz
24.5.
2008
Litoměřice
mezinárodní
Mgr. D. Fialová
(CZ)
mladých IntCh Elegance Fort Fox V2
24.5.
2008
Chropyně
klubová
Ing. Ivana Němečková
(CZ)
mladých IntCh Elegance Fort Fox V3
28.6.
2008
Brno
mezinárodní
J. Matějek
(CZ)
mladých IntCh Elegance Fort Fox V
9.8.
2008
Kladno
krajská
L. Pavlíková
(CZ)
mezitřída IntCh Elegance Fort Fox V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
17.8.
2008
Bratislava
mezinárodní
Korozs-Papp
(H)
mezitřída IntCh Elegance Fort Fox V3
16.8.
2008
Bratislava
mezinárodní
E. Deutscher
(A)
mezitřída IntCh Elegance Fort Fox V3
30.8.
2008
Debrecen
mezinárodní
D. Harsányi
(H)
mezitřída IntCh Elegance Fort Fox V2, r. CAC
31.8.
2008
Debrecen
mezinárodní
O. Gonsharuk
(U)
mezitřída IntCh Elegance Fort Fox V2, r. CAC
6.9.
2008
Rybníky
krajská
M. Krinke
(CZ)
mezitřída IntCh Elegance Fort Fox V1, Vítěz třídy
6.9.
2008
Rybníky
krajská
M. Krinke
(CZ)
šampionů IntCh Oliver Twist Z Ďáblovy studánky V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
20.9.
2008
Podgorica
mezinárodní
P. Čelebič
(MNE)
mezitřída IntCh Elegance Fort Fox V1, CAC, res. CACIB
21.9.
2008
Kotor
národní
V. Brajovič
(MNE)
mezitřída IntCh Elegance Fort Fox V1, CAC - splněny podmíny pro udělení titulu šampion Montenegra
21.9.
2008
České Budějovice
mezinárodní
T. Havelka
(SK)
mezitřída IntCh Elegance Fort Fox V1, CAC, CACIB
25.10.
2008
Prilep
mezinárodní
Stibel Gabriel
(MAK)
mezitřída IntCh Elegance Fort Fox V1, CAC, CACIB
26.10.
2008
Skopje
mezinárodní
Stankovski Ljupco
(MAK)
mezitřída IntCh Elegance Fort Fox V1, CAC, CACIB
splněny podmínky pro udělení titulu Šampion Makedonie.
Byly splněny podmínky pro udělení titulu Klubový šampion